Nabídky práce pro VOŠ

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina v Jihlavě nabízí volnou pozici bezpečnostního  referenta na hlavní pracovní poměr, bližší viz leták

Technik dodavatelské kvality

Požadujeme

Vzdělání technického směru výhodou
Praxe v oblasti kontroly kvality výhodou
Znalost norem ISO 9001 a ISO 13485 výhodou
Znalost základních nástrojů řízení kvality
Angličtina alespoň na úrovni mírně pokročilý
Velmi dobré komunikační dovednosti
Pokročilá znalost MS Office Excel
Iniciativní přístup k práci

Pracovní náplň

Spolupráce na zlepšování kvality nakupovaných komponentů
Rozvoj dodavatelů
Měření a schvalování vzorků komponentů v rámci vzorkových řízení
Řešení reklamací s dodavateli
Schvalování nápravných opatření u dodavatelů
Tvorba kontrolních plánů (vstupní přejímka)
Činnosti interního auditora
Účast na projektech zlepšování a zvyšování efektivity v dodavatelské kvalitě

Inženýr kvality pro systém řízení jakosti

Požadujeme

Středoškolské vzdělání
Praktické zkušenosti v oblasti řízení a rozvoje systému jakosti výhodou
Znalost ISO norem (ISO 9001, ISO 13485) výhodou
Angličtina na komunikativní úrovni
Přesnost, pečlivost, samostatnost
Dobré komunikační dovednosti Schopnost pracovat samostatně a zároveň být týmovým hráčem
Řidičský průkaz skupiny B, ochota občas cestovat

Zajištění souladu systému kvality s požadavky ISO 9001a ISO 13485
Správa dokumentace a příručky kvality
Reporting a údržba standardních dokumentů
Zajištění interních a externích auditů
Aktivní zlepšování procesů
Podpora zavádění systému kvality ve skupině GCE
Komunikace v rámci společnosti i skupiny GCE

Další na www.gce.jobs.cz

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo inspektora zaměstnanosti Oblastního inspektorátu práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu se sídlem v Českých Budějovicích
Státní úřad inspekce práce Oblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu vyhlašuje 4 výběrová řízení na služební místa inspektorů zaměstnanosti Oblastního inspektorátu práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu se sídlem v Českých Budějovicích, s místem výkonu Jihlava (kontroly na Vysočině).
JIH1.PDF     JIH2.PDF    JIH3.PDF    JIH4.PDF
Bližší informace jsou uvedeny v přiložených přílohách. Jedná se o shodné pozice, každé výběrové řízení ale má své číslo jednací, v případě zájmu se doporučuje přihlásit se na více (nejlépe na všechny) nabízené pozice, každé výběrové řízení se vyhodnocuje individuálně. Žádosti je nutné podat do 12. 6. 2017.
Formuláře k vyplnění (žádost o přijetí do služebního poměru, čestná prohlášení,…) lze stáhnout na stránkách: http://www.suip.cz/uredni-deska/
Pro další informace lze kontaktovat asistentku vedoucího inspektora Adélu Pickovou, tel. 950 179 501, 777 467 621, email: adela.pickova@suip.cz nebo vedoucí oddělení inspekce nelegálního zaměstnávání pro Vysočinu Gabrielu Creweovou, tel. 739 507 928, email: gabriela.creweova@suip.cz.

Aktuálně volné pozice pro absolventy vybraných oborů SOUT, nově s náborovým příspěvkem

Volné pozice ve strojírenské společnosti GCE s.r.o. se sídlem v Chotěboři, vhodné také pro absolventy VOŠ, OA a SOUT Chotěboř, naleznete na www.gce.jobs.cz.
Více informací o společnosti na http://czech.gcegroup.com/

NEUVOO je vyhledávač pracovních příležitostí, který shromažďuje všechny pracovní nabídky dostupné na internetu.
Funguje podobně jako Google, jen pro pracovní nabídky. V současné době máme na stránkách okolo 400 000 volných pozic. Neuvoo funguje
v 52 zemích světa a z české stránky se návštěvník jednoduše dostane na ty ostatní. Během chvilky si tak může najít práci v Británii, Kanadě, jižní Americe nebo třeba na Novém Zélandu.
Už jste zkusily NEUVOO?  PDF
Kolik jazyků umíš   PDF
Absolventi a získání práce  PDF

Jooble REST API – server s nabídkou práce pro Vás

Pro posílení našeho týmu v Kutné Hoře hledáme nového kolegu na pozici INTERNSHIP BOZP a PO
Nabídka pro kvalitáře z května 2016 Ing. Michal BOHUŠ, Ph.D., Jirny u Prahy
Nabídka pro kvalitáře z května 2016:

Marie Veselá
Human Resources Manager
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Čížovská 456
397 01 Písek
Czech Republic
tel: +420 382 909 121
mobile: +420 702 137 323
fax: +420 382 909 110
e-mail: m.vesela@aisin.co.cz

Možnost hlavního pracovního poměru na pracovní pozici Technik/Technička BOZP a PO u naší společnosti EXTÉRIA, s.r.o., která působí v rámci celé České republiky, nabídka platí i pro VOŠ! – bližší na http://www.exteria.cz/nabidka-prace-v-praze-ostrave/ (6.5.2016)

Společnost Synthesia, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kontrolor kvality SBU NCL, místo působnosti Pardubice – Semtín
vše také naleznete na http://www.synthesia.eu/cze/kariera/volna-mista  (3.5.2016)

Foxconn Pardubice – Bezpečnostní a požární technik
Jsme velká, velmi velká, ve skutečnosti obrovská společnost a hledáme bezpečnostního a požárního technika, který/á má chuť se učit a poznat rozmanité výrobní prostředí naší společnosti! … (25. 4. 2016)

Společnost ProfiOdpady s.r.o., provozovna na Mělníku, hledá kandidátku/ta na pozici „Poradkyně/ce v oblasti Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), Požární ochrany (PO)“. čti dále (14. 8. 2015)

Automotive Lighting, s.r.o. Jihlava hledá bezpečáka (do 10. 4. 2015)

GUARD7  vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice technika BOZP a PO (z března 2015)

Junior Managers Program – Trainee program v oblasti výrobních technologií s pobytem v zahraničí

TRAINEE – Inženýr kvality, FOXCONN CZ (podzim 2014)

Starší nabídky na http://www.oachot.cz/cs/pro-absolventy