Zpět na výpis článků

Termíny konání závěrečné zkoušky pro tříleté obory ve školním roce 2018/2019

Organizace závěrečných zkoušek

školní rok 2018/2019

 

1.      Písemná zkouška

Obor:    Elektrikář                          
místo konání:      Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:                 3. června
čas:                     8:15 hod.
učebna:               č. 8
Obor:    Strojní mechanik
místo konání:       Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:                 3. června
čas:                     8:15 hod.
učebna:               č. 5
Obor:    Obráběč kovů
místo konání:      Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:                 3. června
čas:                     8:15 hod.
Učebna:              č. 6
Obor:    Truhlář
místo konání:     Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:                3. června
čas:                    8:15 hod.
učebna:              č. 11

2.       Praktická zkouška

Obor:   Elektrikář         
skupina A          Albrecht, Jelínek, Klofáč, Mareček, Motl, Němec, Novoveský, Paulíček, Doležalová, Vondráček
místo konání:    středisko 30 - Havlíčkův Brod, Kyjovská
termín:               4. - 5. června
čas:                   7:00 hod.
skupina B          Hons, Hospodka, Pelikán, Pochop, Švorc, Vomáčka, Štěvuljak
místo:                středisko 40 - Havlíčkův Brod, U Sv. Jána
termín:               4. - 5. června

čas:                   7:00 hod.

Obor:   Strojní mechanik
skupina:           40/02 a 60/06
místo konání:  středisko 60 – Chotěboř, Žižkova 1501 (dílny SOU)
termín:             6. – 7. června
čas:                 6:15 hod.
Obor:   Obráběč kovů
skupina           60/07
místo konání: středisko 60 – Chotěboř, Žižkova 1501 (dílny SOU)
termín:             4. – 5. června
čas:                 6:15 hod.
Obor:   Truhlář
skupina:          30/02
místo konání:  středisko 30 - Havlíčkův Brod, Kyjovská
termín:            4. - 6. června
čas:                7:00 hod.
skupina:          50/02
místo:             středisko 50 - Hlinsko, Palackého
termín:            4. - 6. červnačas:                        7:00 hod.
skupina:          60/09
místo:             středisko 60 – Chotěboř, Žižkova 1501 (dílny SOU)
termín:            4. - 6. června
čas:                6:15 hod.

 

3.      Vyhlášení výsledků písemné a praktické zkoušky pro všechny obory

místo konání: Chotěboř, Žižkova 1501 (jídelna SOU)
termín:           12. června
čas:               13:30 hod.

4.      Ústní zkouška

Obor:    Elektrikář                        
místo konání: Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:           20. června
čas:                bude upřesněn na www.oschot.cz
Učebna:         č. 11
Obor:    Strojní mechanik
místo konání: Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:           19. června
čas:               bude upřesněn na www.oschot.cz
Učebna:        č. 11
Obor:    Obráběč kovů
místo konání: Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:           19. června
čas:                bude upřesněn na www.oschot.cz
Učebna:         č. 11
Obor:    Truhlář
místo konání: Žižkova 1501 (budova SOU)
termín:            20. června
čas:                bude upřesněn na www.oschot.cz
Učebna:         č. 11

Pozor!! Čas zahájení znamená, že žák bude již připraven v učebně nebo dílně k vlastnímu zahájení zkoušky. Po tomto čase již nebude do učebny nebo dílny vpuštěn.