Partneři

Logo - SolidWorks
SolidWorks
Logo - Erasmus+
Erasmus+

Erasmus+ je vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže. Je nástupcem Programu celoživotního učení, programu Mládež v akci a dalších. V rámci programu Erasmus+ jsme úspěšně realizovali tyto projekty  "I am a STAR","Z Chotěboře do Milána za moderními technologiemi""Fit for career", "Za zkušenostmi do Milána".

Logo - Chotěbořské strojírny a.s.
Chotěbořské strojírny a.s.

Nástrojárna Navazujeme na strojírenskou tradici od roku 1936 a využíváme současných nástrojařských technologií a moderních CAD/CAM softwarů k výrobě kvalitních nástrojů pro spokojené zákazníky. Lisovna plastů Lisovna plastů se od roku 2010 zaměřuje na lisování technických dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl, zdravotnickou a měřící techniku. Firma CHSS a.s. je schopna poskytnout realizaci projektu od návrhu a výroby formy až po realizaci sériových dodávek včetně zajištění kvalitního servisu forem a jejich případných modifikací. Energetika Energetický úsek (EgÚ) navazuje historicky na podnikovou energetiku státního podniku Chotěbořské strojírny a energetiku založenou v polovině 20.století p. Vilémem Eckhardtem. EgÚ představuje v rámci a.s. CHSS samostatně hospodařící útvar.

Logo - GCE , s.r.o., Chotěboř
GCE , s.r.o., Chotěboř

Postavení na trhu Skupina GCE je v současnosti vedoucí společností na Evropském trhu s plynařským zařízením a zároveň se podílí na vývoji a výrobě různých typů ventilů a průtokoměrů. Původně se GCE soustředilo na obchodování se zařízeními pro svařování a řezání pomocí kyslíku a acetylenu. Nicméně po téměř 100 letech zkušeností se naše nabídka produktů rozrostla o zařízení pro vysoce čisté plyny a medicínu. Současné produktové portfolio zahrnuje širokou škálu aplikací, od jednoduchých tlakových regulátorů a hořáků pro svařování a řezání až po sofistikovaná zařízení pro zásobování plynem pro lékařské a elektronické průmyslové aplikace.

Logo - B:TECH, a.s. Havlíčkův Brod
B:TECH, a.s. Havlíčkův Brod

B:TECH je dodavatel automatizace a robotizace. Společnost je odborným garantem oboru PRŮMYSLOVÁ AUTOMATIZACE, zajišťuje odborné praxe a cvičení a její odborníci se podílí také na teoretické výuce odborných předmětů. Společnost sídlí v Havlíčkově Brodě a své služby úspěšně exportuje více než 20 let do celého světa.

Logo - DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.
DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.

Společnost DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o. byla založena 1.7. 2004 současným majitelem firmy panem Lubomírem Dvořákem. Dominantním produktem firmy je patentem chráněný výrobek - rádiem řízená svahová sekačka Spider. Díky revolučnímu řešení tohoto výrobku zaujímáme na trhu komunální techniky zcela specifické postavení a během prvního roku od zahájení sériové výroby jsme si vysloužili uznání a respekt z řad uživatelů i odborníků v Evropě, USA a Japonsku. Během následujících 10 let jsme rozšírili produkci o několik novinek a rozšířili prodejní síť do téměř 50 zemí celého světa. Snažíme se o neustálý vývoj strojů s vysokou konstrukční a estetickou úrovní s důrazem na maximální spokojenost zákazníků.

Logo - CHEOPS spol. s r.o. Chotěboř
CHEOPS spol. s r.o. Chotěboř

Společnost CHEOPS spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Během své dosavadní činnosti si vybudovala základnu pro výrobu a vývoj nových strojů a zařízení především pro potravinářský průmysl. Máme své výrobky a technologie i v průmyslu chemickém, kosmetickém, nábytkářském a stavebním. Ve vlastním areálu o rozloze 7 000 m2 nyní najdete vývojové středisko, montážní haly, obrobnu, sklady a servisní oddělení. Výrobní program - linky na plnění KEGů - linky na plnění do skla a PET lahví - linky na plnění PET One-Way-KEGů - technologické celky - CIP stanice - paletizace, depaletizace - stohovač palet - myčky a myčkoplniče - triblok - balící linky - nádrže - vkladače / vykladače - balení do krabic - zařízení pro minipivovary - zakázková výroba

Logo - VANAD 2000 a.s. Golčův Jeníkov
VANAD 2000 a.s. Golčův Jeníkov

Česká společnost Vanad 2000 a.s. Golčův Jeníkov, zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem vlastních CNC řezacích strojů. Volná pracovní místa na adrese: http://www.vanad.cz/kariera

Logo - ESET software spol. s r. o.
ESET software spol. s r. o.

poskytovatel zabezpečení

Logo - STORMWARE s.r.o.
STORMWARE s.r.o.

Dodavatel vyukového učetního software.

Logo - JA Czech
JA Czech

JA Czech je součástí mezinárodní neziskové vzdělávací organizace JA Worldwide. Jejím posláním je poskytovat mladým lidem praktické ekonomické vzdělávání, rozvíjet jejich znalosti a dovednosti, inspirovat je a podporovat v aktivním přístupu k životu, aby se dovedli prosadit a úspěšně uplatnit a byli dobře připraveni pro vstup na trh práce.

Logo - Česká společnost pro jakost
Česká společnost pro jakost

Garant ISO